5 módních doplňků, které ti nesmí chybět!

Módní doplňky hrají velkou roli při dotváření tvého celkového vzhledu, je to taková tečka na závěr, která tvůj outfit dokonale podtrhne. Neměla bys ale zapomínat, že méně je někdy více, a jak řekla kdysi Coco Chanel: „Klíčem k pravé eleganci je jednoduchost.“ Mám tu pro tebe tedy 5 módních doplňků, které by ti neměly v šatníku chybět a zároveň jimi nikdy nic nezkazíš!

Módní doplňky

Nikdy se nesnaž vše za každou cenu barevně sladit, stačí vždy jeden módní kousek stejné výrazné barvy.

Hodinky

Jednou ze základních věcí, na které bys neměla zapomínat, jsou hodinky. Je jasné, že v dnešní době už se můžeš podívat na telefon, abys věděla, kolik je hodin. Avšak hodinky na ruce, které zároveň ladí s tvým stylem, jsou nejen i skvělým módním doplňkem, ale navíc dáš tak okolí najevo, že čas pro tebe má určitou cenu. Hodinky si vybírej uměrně ke svému zápěstí.

Elegantní kabelka

Věc, bez které se neobejde žádná dívka ani žena, je kabelka. Kam jinam bychom pak dali peněženku, klíče, doklady, šminky, hřeben, kapesníčky, náhradní silonky a spoustu dalších nezbytných věcí, které je třeba mít neustále při sobě?! Ve tvé výbavě by ovšem neměla chybět alespoň jedna, které je elegantní, má neutrální barvy jako je černá, bílá nebo hnědá a hodí se jak na nákupy, tak do společnosti. Určitě se ti vyplatí i větší investice do nějakého luxusnějšího kousku, například jako jsou kabelky Valentino, Luis Vuitton nebo Prada.

Dlouhý šátek

Další zároveň také praktickou věcí, co ti nesmí chybět, je šátek. Ten totiž může oživit jinak nudné bílé tričko a jeansy, ale v chladnějším počasí také zahřeje. Teď jsou v módě šátky výrazných barev, květované a se zvířecími vzory. Nezapomínej, že se vzory je to stejně jako s výraznými barvami – na tvém outfity může být jeden vzor také pouze jednou!

Luxusní šperky

Nemusíš mít zrovna nejdražší diamantový náhrdelník, ale určitě bys měla mít alespoň jeden stříbrný náhrdelník, náramek a náušnice. Až totiž budeš chtít jít někam na ples nebo jen s přítelem na večeři, budou se ti takové lepší šperky určitě hodit, působí to rozhodně lépe, než například nějaké barevné gumové náramky, nemyslíš?

Bižuterie

Když už máš alespoň jeden luxusnění šperk, můžeš si na běžné denní nošeni dovolit i nějaké šperky z bižuterie. Tvůj outfit dokáží krásně oživit dlouhé barevné korále, výrazné monumentální náušnice nebo velké ozdobné prsteny. Nezapomínej ale, že všeho moc škodí!

Autor:

Dvacetiletá cílevědomá usměvavá slečna, odbornice přes líčení, kosmetiku a módu, která našla vášeň a zalíbení v psaní. Vystudovala obor kosmetika-vizážistika, tudíž ví o čem je doopravdy řeč.

►► Všechny příspěvky | Email | Web | Facebook

Názory a komentáře

Napiš svůj názor