Červené kalhoty vládnou letošní módě. Jak je správně nosit?

Červená ovládá přehlídková mola letošní módní sezónu a nejen to dokonce hodně módních blogů i náš život. Je to sama o sobě výrazná barva a je dost možné, že nevíš, jak ji nosit, s čím kombinovat a jaké zvolit doplňky. Mám tu pro tebe tedy skvělý článek s návodem doplněným o obrázky různých kombinací červených kalhot s jinými kusy oblečení, aby pro tebe volba červené do tvého šatníku nebyla dilema a mohla sis ji už zítra vzít na sebe!

Máš ve skříni červené kalhoty? Tady máš tipy jak je zkombinovat!

Jak už jsem řekla, tak na červené je výborné to, že je to výrazná barva dá se dobře zkombinovat se základními barvami, jako je černá, bílá, béžová a tmavě modrá. Červené kalhoty jsou výborným kouskem oblečení, pokud chceš být oblečená výrazně a nechceš přemýšlet nad dalšími doplňky, protože u červených kalhot další výrazné doplňky už nepotřebuješ. Červené kalhoty se o vše postarají samy.

Červené kalhoty a jiné vzory?

Červená vypadá perfektně i s jinými vzory, například těmi zvířecími jako je leopardí a zebří. Nemusíš se tedy bát vzít si třeba leopardí top, protože pak už stačí jen vzít si méně výraznou kabelku a boty, aby si nebyla zbytečně překombinovaná a stejně i tak budeš nepřehlédnutelná.

Červené kalhoty

Se zvířecími vzory budeš vždy IN!

V kombinaci s červenými kalhotami nezkazíš nic, pokud si vezmeš béžový top nebo také černý a bílý. Tuniky těchto barev jsou také povoleny. V tomto případě přepásej například jakýmkoli páskem například se vzorem nebo velkou sponou. Outfity můžeš doplňovat třeba černými sandály nebo boty na podpatku, nejlépe také černými či béžovými.

Outfit s červenými kalhoty

Kombinací béžové s červenou zaručeně nic nezkazíš.

Námořnické proužky

S červenými kalhotami určitě zkus využít kombinaci s námořnickými proužky! Můžeš si vzít top s modrobílými proužky anebo tmavé tričko doplněné proužkovaným svetříkem, je to na tobě. Špatně neuděláš ani v případě, když sáhneš i po jiných námořnických doplňcích, jako jsou náramky, prsteny a ozdoby do vlasů.

Červené kalhoty a námořnické proužky

Co takhle zkusit námořnické proužky?

Autor:

Dvacetiletá cílevědomá usměvavá slečna, odbornice přes líčení, kosmetiku a módu, která našla vášeň a zalíbení v psaní. Vystudovala obor kosmetika-vizážistika, tudíž ví o čem je doopravdy řeč.

►► Všechny příspěvky | Email | Web | Facebook

Názory a komentáře

Napiš svůj názor