Grace’n'Glamour – luxusní módní událost v Praze

Patříš k těm, co rády investují do oblékání a máš raději módu zaměřenou na úspěšné a sebevědomé ženy? Tak právě pro tebe je určena prodejní prezentace oděvů, šperků a doplňků, konající se v neděli 20. května 2012 v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně v Praze.

Grace'n'Glamour

Nesplňují tvoji představu kolekce známých modních značek? Tak právě proto tebe je tu Grace'n'Glamour!

Na Grace’n'Glamour představí své modely a doplňky známí návrháři, kteří svou tvorbu zakládají na vysoké kvalitě materiálu, dokonalém zpracování a detailech. Zaměřují se na ženy, pro které je móda součástí jejich osobnosti a dotváří jejich životní styl.

Oživit tvůj šatník o jedinečné módní kousky ti pomohou mimo jiné modely z kolekcí Mirky Talavaškové, Pavla Ivančice nebo značka Sophistic Veroniky Benešové. Prezentovat své šperky zde budou například Lubor Baum, Jaroslav Kučera a Věra Nováková. Doplňky zastoupí kabelky a pásky značky Ether Evy Vontorové nebo Heleny Išové.

Ukázky kolekcí

Celá událost se uskuteční v luxusního hotelu Mandarin Oriental Prague stojícím na místě bývalého kláštera ze 14. století. V hotelu se hladce snoubí prvotřídní současný design s původními architektonickými prvky.

Doba konání: 11.00 – 21.00
Výše vstupného včetně tomboly: 150 kč

Autor:

Dvacetiletá cílevědomá usměvavá slečna, odbornice přes líčení, kosmetiku a módu, která našla vášeň a zalíbení v psaní. Vystudovala obor kosmetika-vizážistika, tudíž ví o čem je doopravdy řeč.

►► Všechny příspěvky | Email | Web | Facebook

Názory a komentáře

Napiš svůj názor