Módní trendy jaro/léto 2012 ve znamení sportu, pastelových barev, moře a bílé

Jaro už je doslova za dveřmi, a tak je třeba obměnit naše šatníky za nové trendy pro jaro a léto na rok 2012, ve kterých budou vládnou sladké pastelové barvičky, až nás budou bolet zuby, krásný podmořský svět nebo, ačkoli je to paradox, sněhově bílá. K čemuž nás návrháři doslova nutí, je chodit do posilovny a zapracovat na svých břišních svalech, neboť dalším hitem budou odhalené bříška a sportovní styl. Podívej se ve článku, jak letošní trendy vypadají a co náš ještě letos čeká!

Trendy jaro/léto 2012

Louis Vuitton představil módní kolekci jako od cukráře...

Jemné pastelové barvy a bílá

Po sezóně, kdy tvůj šatník ovládaly do očí bijící neonové barvy, je třeba trochu zvolnit a proto módní návrháři přišly s jemnými pastelovými barvami. Mezi letošními trendy barvami najdeš nejčastěji krémové odstíny zmrzlin, jako je sladká meruňková, šťavnatá citrónová nebo dokonce tělově béžová. S těmito trendy přišly návrháři Louis Vuitton, Akris či Cacharel.

Letos bude také kralovat bílá barva, která bude působit čistě a lehce. Vidět ji můžeš nejen na šatech, topech, ale i dámských kostýmech, které jsou bílé od hlavy až k patě po vzoru Givenchy nebo Alexandera Wanga.

Trendy bílá a pastelová

Po neonových barvách můžeš trošku zjemnit a svůj šatník doplnit a jemné barvy pastelek a bílou.

Ve znamení sportu a odhaleného bříška

Pokud jsi milovnice sportu, tak letos bude IN kombinace sportovního stylu s elegantními ženskými prvky. Tepláky, šortky, materiály s děrováním nebo opravdu trendy bundy basebalového stylu, které budou zářit všemi barvami! Ve sportovní stylu letos jsou módní značky jako Celine, Alberta Ferreti a překvapivě také Chanel.

Letos nestačí nosit jen sportovní oblečení, ale módní návrháři nás dalším módním trendem doslova ženou do posilovny. Jak bychom si jinak pak mohli vzít krátká trička, která odhalují naše krásná bříška. Ovšem není třeba ukazovat celé bříško! Za pravou femme fatale budeš, pokud necháš oblast kolem pupíku zahalenou a necháš vykukovat jen kousek kůže v oblasti bránice.

Sportovní trendy a odhalené bříško

Letos musíš zamířit nejprve do posilovny, protože je opět v módě nosit venku vypracované bříško.

Podmořské dobrodružství

Do nedávna jsi mohla vidět módu inspirovanou džunglí a zvířecími vzory. Teď návrháře inspiroval naopak podmořský svět, takže na oblečení teď bude módní nosit barvy korálů od Sarah Burton nebo měňavé barvy medůz od Chanel. K vidění budou také průsvitné materiály, jako mořská pěna či flitry podle vzoru rybích šupin.

Módní trendy moře

Nejedeš letos k moři? Přines si trochu toho podmořského světa aspoň na své oblečení...

50. léta, 20. léta a éra sníženého pasu

To by nebyly módní trendy, aby se neukázalo opět něco z let minulých. Padesátá léta byla ve znamení ženskosti, a tak se začaly objevovat pouzdrové sukně, které mají zvýraznit plné boky a útlý pas. Tímto stylem se nechaly inspirovat značky jako Dior nebo Anna Sui.

Loni byly v módě sukně se zvýšeným pasem, ovšem letos je tomu naopak – z let dvacátých přichází opět trend pasu sníženého. Slavná art deco éra s sebou přináší zpět nejen onen snížený pas, ale také pajetkové koktejlové šaty, saténové róby a boa.

Vintage styl 20. a 50. let

Pokud máš ráda retro a vintage, tak ani letos opět zklamaná nebudeš.

Autor:

Dvacetiletá cílevědomá usměvavá slečna, odbornice přes líčení, kosmetiku a módu, která našla vášeň a zalíbení v psaní. Vystudovala obor kosmetika-vizážistika, tudíž ví o čem je doopravdy řeč.

►► Všechny příspěvky | Email | Web | Facebook

Názory a komentáře

Napiš svůj názor