Nalaď si letní náladu!

Nevím jak ty, ale já mám určitý výběr písniček, které mi dokážou navodit tu krásnou letní náladu, kdy venku pálí sluníčko a teplo je k padnutí. Nejlepší možnost vyrazit třeba někam na koupaliště. Vím, že na tohle teď nepotřebuješ žádné písničky, ale stačí ti podívat se z okna nebo jít prostě ven, ale tahle hudba to prostě dokáže podtrhnout a tvoje náladu vyzdvihnout. Aspoň já to tak mám! Mně to ještě ke všemu připomíná dovolenou někde u moře, na kterou bych se s chutí vydala…

Mám tu tedy pro tebe výběr několika písniček, které si zaručeně dej do mp3ky, až půjdeš někam k vodě anebo si je pusť, než někam vyrazíš a budeš se chtít příjemně naladit na tu letní atmosféru za oknem.

Jedna z prvních je písnička Danza Kuduro od Dona Omara, kterou možná teď slýcháš i v rádiích. Já když ji poprvé slyšela, tak mě dokázala rozproudit a hned jsem viděla sebe někde u vody!

Další je Kaoma s písničkou Lambada, což už je prostě klasika. Tuhle písničky mám ráda už od dětsví a vždy ji nejraději poslouchám právě v létě.

Teď něco z české hip hopové scény. Tahle písnička mluví sama za sebe svým textem, není třeba nic říkat.

Taky celkem stará písnička od Code Red, ale její název Kanikuly, což znamená v překladu prázdniny, také už mluví sám za sebe a navíc i samotná hudba dokáže přivodit tu správnou náladu. (Omlouvám se, ale oficální videoklip nešel vložit..)

A na závěr něco pro pobavení, ale i tak mi dáš za pravdu, že Dragoste Din Tei od O-Zone byla dříve také velkým letním hitem, a když si ji pustíš, tak určitě nezklame!

Autor:

Dvacetiletá cílevědomá usměvavá slečna, odbornice přes líčení, kosmetiku a módu, která našla vášeň a zalíbení v psaní. Vystudovala obor kosmetika-vizážistika, tudíž ví o čem je doopravdy řeč.

►► Všechny příspěvky | Email | Web | Facebook

Názory a komentáře

  1. Bibi |

    Ahojky, řekla bych, že tam máte chybu, 2x video od O-Zone ;)

Napiš svůj názor