RECENZE: Toaletní voda London Queen

Láká tě město Londýn? Tak se do něj vyprav s novou vůní London Queen – staň se londýnskou královnou v pohodlí tvého domova, stačí jen jedno šplíchnutí. Ponoř se do něžné a nasládlé vůně anglických zámeckých zahrad. Staň se svou královnou.

London Queen

Objev novou vůni Londýna!

Představ si, že se procházíš londýnskými ulicemi, jarní sluníčko tě šimrá na nose, drobný déšť tě osvěží, a když zamíříš do těch velkých parků, obklopí tě sílá nežných kvítek, do které se zahalíš jako do nejjemnějších šatů. Aspoň takto na mne působí vůně London Queen.

Hlava parfému, tedy to, co ucítíme první a odezní během následujících minut, skrývá svěží vůně mandarinky, bergamotu a maliny. Tělo, které nás bude doprovázet v následujících 2-3 hodinách, odkryje smyslně sladké vůně slívy, jasmínu a tahitského tiaré. Po zbytek dne pak ucítíme základ dřevitých vůní vanilky a benzoinu, doplněný o pižmo.

Co je to tiaré?

Jsou to bílé, sladce vonící květy keře tahitské gardénie (Gardenia Taitensis), které jsou známé již mnohá staletí svými léčivými účinky. Můžeš se s nimi také setkat jako s tradičním symbolem Tahiti.

Sympatická krabička plná puntíků je dekorována královskými korunami, jíž dominují stříbrná a růžová barva. Skrývá v sobě praktický flakónek obsahující 50 ml narůžovělé toaletní vody. Tato vůně je vytvořena modelingovou agenturou Elite Models, která i nám, běžným ženám, přináší voňavá zákoutí celého světa.

Kde London Queen zakoupit?

Na internetu stačí zamířit na stránky coty.cz, kde vůni nalezneš za sympatických 199 Kč.
Pokud chceš toaletní vodu vyzkoušet na vlastní kůži, pak v České Republice zamiřte do obchodů DM, Kaufland, Rossmann, Schlecker nebo Interspar, na Slovensku je to pak síť obchodů Carrefour, DM, 101, Premas a Tesco.

A abych nezapomněla, nyní máš možnost tuto vůni získat domů i zdarma!
Jestliže na stránce elite-vune.cz navrhneš obal, který bude následně vybrán jako výherní, obdržíš domů toaletní vodu London Queen a pro své kamarádky 3 voňavé pohlednice.

Autor:

Usměvavá jednadvacetiletá dívka, co rozdává svůj optimismus a znalosti druhým. Jako blíženec se zajímá o vše a je tvořivý člověk. Vedle tvořivé činnosti má nejraději zvířata, knihy a tanec

►► Všechny příspěvky | Email | Web

Názory a komentáře

Napiš svůj názor