Reklama

O Magazínu 2K

Magazín 2K vznikl 16. května 2011 převážně jako osobní blog na serveru blog.cz, kde si začal získávat své pravidelné čtenáře a návštěvníky. Nakonec se díky velkému zájmu, v září téhož roku, přesunul na vlastní doménu magazin-2k.cz. Nyní je zaměřen především na módu, kosmetiku, zdraví, lásku, vztahy, kulturu a společnost.

Web má široké spektrum čtenářů, ovšem nejvíce se zaměřuje na dívky ve věku 13 – 18 let, které si Magazín 2K velice oblíbily, čehož je důkazem stále rostoucí návštěvnost a velké procento vracejících se čtenářů.

Co nabízíme?

PR články

Pr články jsou psány naší redakcí a jejich umístění na webu magazin-2k.cz je časově neomezeno. V PR článku můžou být maximálně 3 odkazy. Na vaše přání můžeme do článku vložit vaše obrázky či jiný grafický materiál.

Ukázky PR článků

Reklamní bannery

Reklamní bannery jsou umisťovány do postranního panelu nebo pod samotné články. Bannery se zobrazují vždy na všech stránkách webu magazin-2k.cz

  • postranní banner
  • banner pod články
  • mini banner v postraním menu

Reklamní odkazy

Reklamní odkazy se zobrazují formou textu a jsou dvojího druhu:

  • partnerské odkazy – nachází se v postranním menu a je možnost obalit je krátkým textem
  • odkazy – jedná se o samostatnou stránku s odkazy a opět je možno vložit krátký text

Soutěže

Možnost uspořádání soutěže o vaše výrobky či služby, při čemž budete uvedeni jako partneři a sponzoři soutěže. Soutěž zahrnuje velkou propagaci na hlavní stránce či na FB a dalších sociálních sítích.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem u nás inzerovat, či s námi jakýmkoli způsobem spolupracovat, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: slecna.k@magazin-2k.cz nebo vyplňte náš kontaktní formulář, který je uveden níže. Uvítáme každou formu spolupráce.

Spokojení inzerenti

Čočkovník.cz

cockovnik.cz

dessue.cz

dessue.cz

dianka.cz

dianka.cz

krasnekabelky.cz

krasnekabelky.cz

vasecocky.cz

vasecocky.cz

samira.cz

samira.cz

top-cocky.cz

top-cocky.cz

top-nausnice.cz

top-nausnice.cz

salonvalery.cz

salonvalery.cz