Sexy upír Ian Somerhalder

Sleduješ-li seriál The Vampire Diaries, tak určitě znáš jednoho z hlavních představitelů toho seriálu, kterým je Ian Somerhalder ztvárňující „toho zlého“ ze dvou upířích bratrů, Damona Salvatora. A právě tohoto sexy upíra ti Magazín 2K přiblíží trochu více…

O tomhle sexy upírovi přeci musíš vědět něco více!

Ian se narodil 8. prosince 1978 Covingtonu v Lousianě. Příjmení Somerhalder získal od svého adoptivního pradědečka. Jeho rodiče jsou Robert, který pracuje jako stavební podnikatel a Edna pracující jako maskérka.

V deseti letech se stal Ian modelem například pro značky Guess, American Eagle, Calvin Klein, Outfitters, Dolce & Gabbana a Versace. Než mu bylo osmnáct, procestoval půlku světa, a pak se teprve rozhodl věnovat herectví. Následně se objevil v několika seriálech a filmech. Mezi nejzmámenější patří asi LOST (Ztraceni), kde ztvárnil roli Booneho Carlyle nebo Smallvile a jeho role Adama Knighta. Dále také ve filmech Pravidla vášně, Zákon a pořádek, Znovu na světě a dalších.

Nyní ho můžeš vídat v již výše zmiňovaném seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), který by se snad na začátku roku 2012 měl vysílat i v Česku, jak uvedla moderátorka na televizi Nova v pořadu Volejte Novu.

Autor:

Dvacetiletá cílevědomá usměvavá slečna, odbornice přes líčení, kosmetiku a módu, která našla vášeň a zalíbení v psaní. Vystudovala obor kosmetika-vizážistika, tudíž ví o čem je doopravdy řeč.

►► Všechny příspěvky | Email | Web | Facebook

Názory a komentáře

Napiš svůj názor