The Secret Circle aneb nová závislost je tady

Blíží se konec září, škola se nám rozjíždí v plném proudu a americké televizní stanice nás zahrnou jak starými, tak novými seriály. Někdo z nás se tři měsíce těšil na třetí sérii The Vampire Diaries, někdo ještě teď netrpělivě čeká na již pátou sérii milované Gossip Girl a jiní se nemůžou dočkat 14.1.2012, až se začnou vysílat nové díly Pretty Little Liars. A teď nám americká televizní stanice CW k celé té záplavě seriálů nabídla další nový, chytlavý, tajemný seriál s názvem The Secret Circle.

Chceš zkrátit dlouhou chvíli? Zkus nový tajemený seriál The Secret Circle!

Já, jakožto seriálový maniak, jsem nemohla nechat tenhle seriál bez povšimnutí. Zatím se odvysílaly pouze dva díly, ale i ty mě tak uchvátily, že se seriál stal další mou “závislostí.” Proto bych i vám, kteří jste o téhle začínající mánii neslyšeli, chtěla v krátkosti popsat, o čem seriál pojednává.

Hlavní hrdinkou je 16ti letá Cassie, které zemře matka, a tak je nucena se přestěhovat z Californie do New Salemu ke své babičce. Jak to tak v těchto seriálech bývá, zamiluje se nám hlavní hrdinka do tajemného Adama. Den na to nastoupí na místní střední školu a, ať chce či ne, zjistí, že je čarodějkou, jako její babička a mrtvá matka. Dozví se, že na škole je ještě 5 čarodějů, včetně Adama, a že všichni tvoří tajemný kruh, který může plně fungovat jen tehdy, jsou-li přítomni všichni členové. Až tehdy mají tu možnost využívat plně svou magickou moc. A tajemný příběh plný akce, lásky, nástrah a zábavy může začít.

Názory a komentáře

  1. ♥Bubble♥ |

    Téda vypadá zajímavě:) Možná začnu na něj koukat, uvidím, já mám teď závislost seriál: Queer as folk:D Tenhle seriál miluju:)

Napiš svůj názor