Tipy a triky, jak získat kluka tvých snů

Líbí se ti nějaký kluk, ale nevíš, jak ho oslovit? Možná nechceš být ta, co udělá první krok, ovšem bez boje to taky nejde. S kluky je to občas těžké, když bojuješ příliš, odradíš ho. Nesmí na tobě být poznat, jak moc ho chceš, ale musíš ho nějakým způsobem přimět, aby o tobě věděl. Jak tedy na to?

Stačí docela málo a tvůj vysněný idol může být tvůj!

Na prvním místě je tvůj zevnějšek

Nevěř frázi, že na vzhledu nezáleží. Záleží! Copak ty by ses ohlédla za klukem, který by byl špinavý, otrhaný a smrděl by? Možná ohlédla, ale asi z jiného důvodu, než že se ti líbí. Nemusíš sice vypadat jako modelka z titulní stránky, důležité je, abys byla upravená a pečovala o sebe. Mít upravené vlasy, nehty, čisté oblečení a hezky vonět. To je základ. A když to na závěr podtrhneš nějakým pěkným líčením, úspěch je zaručen!

Atraktivita, kterou v sobě každý máme, je něco, co nelze jen tak vytvořit. Je to zvláštní druh energie, který máme v sobě, někdo méně, někdo více, a na to nemusíš být ani příliš krásná. Důležité je, abys byla svá a nic nepředstírala.

Oční kontakt

Jedním z důležitých znaků, že jsi kluka zaujala, je oční kontakt. Dívá se ti dlouze do očí nebo si tě prohlíží? Super! Dobré znamení, že jsi ho zaujala a že se mu asi líbíš. Neboj se a také mu věnuj dlouhý pohled do očí. Oči jsou přeci brána do duše a druzí v nich mohou vyčíst lásku, smutek, zájem a plno dalších věcí, tak se mu neboj dát najevo, že se ti také líbí.

Hlavně se nenech inspirovat unylými pohledy modelek, protože si myslíš, že kluky přitahují. Ba naopak, taková dívka kluka odradí! Budeš mu připadat namyšlená a nedobytná, tak pozor na to!

Úsměv je tvá nejsilnější zbraň!

Úsměv sluší každému a bude z tebe vyzařovat příjemnou náladu a pozitivní energii, což je dobře. Žádný kluk by přeci nechtěl za holku „bručouna“. Jako taková bys stejně ani nezaujala. Kdo si všimne holky sedící někde v koutě s pohledem, co odežene každého? Takže si pamatuj, když už se na tebe dívá, usměj se, tím ho dostaneš a pokud se usměje také, máš vyhráno!

Můžeš zkusit i jiné triky! Jdete třeba proti sobě na chodbě, ty máš plnou náruč knížek nebo sešitů, a najednou se ti vše zhroutí na zem. Tvůj idol uvítá příležitost ti pomoct a zároveň se seznámit. Nebo zkus do něho nechtěně vrazit, když budeš zahleděná jinam nebo třeba do mobilu. Nakonec se tomu jednou společně třeba zasmějete!

MŮJ TIP: Jednou se mi líbil kluk pracující u pokladny v jednom hypermarketu. Vždy se na mě usmíval, zdravil mě jako jedinou, i když jsem tam vždy chodila i s ostatními kamarádkami. Chtěla jsem se s ním seznámit. Napadla mě tedy jedna věc. Při dalším nákupu jsem do papírové bankovky vložila lísteček se svým číslem. On si toho všiml a po chvíli, co jsem z obchodu odešla, mi přišla sms, že měl v plánu udělat to samé.

Pokud se někdy setkáš s odmítnutím, nezoufej. Jak se říká, pro jedno kvítí slunce nesvítí a na světě běhá ještě spousta pěkných kluků, kteří zájem mít budou. Odmítnutí ale také patří k životu a občas se to stane. Pouč se a jdi dál. Někde tam určitě čeká ten pravý!

Autor:

Dvacetiletá cílevědomá usměvavá slečna, odbornice přes líčení, kosmetiku a módu, která našla vášeň a zalíbení v psaní. Vystudovala obor kosmetika-vizážistika, tudíž ví o čem je doopravdy řeč.

►► Všechny příspěvky | Email | Web | Facebook

Názory a komentáře

 1. peťule |

  ahoj chtěla jsem se zeptat líbí se mi jeden kluk a to dost ale když jsem mu to řekla tak mi řek že je nedobytnej :( jak to mam udělat aby semnou byl ???dík za odpověď :))

 2. Slečna K. |

  Ahoj Peťule,
  nějak jsem nepochopila, cože ti ten kluk řekl? Odmítl tě? Protože pokud ano, řekl ti narovinu, že nemá zájem, tak to zřejmě nemá cenu lámat přes koleno. Stejně ho nezískáš ba naopak, akorát odradíš, tím jak se budeš bezmocně snažit. Raději se poohlédni po někom jiném, kdo o tebe bude také stát ;-)

 3. I. |

  Tak zkus dělat, že už nemáš zájem ty :), možná se to obrátí a když uvidí, že jsi nedobytná ty (což chlapy láká), bude tě chtít. Pak je tu ještě druhá možnost, že opravdu nejsi jeho typ. Ale většinou, když se poohlédnu kolem sebe, tak lidé, kteří jsou teď spolu, tak jak říkají, dříve by o sebe ani kolo neopřeli.. nelákal je jejich protějšek.. a teď jsou spolu :)

 4. Slečna K. |

  To je také pravda, někdy kluka prostě jen odrazuje, když se moc snažíš. Kluci jsou totiž takoví dobyvatelé :-)

 5. lu |

  ahoj chtěla jsem se zeptat, od školky jsem blbla s jedním klukem a nekoukala kolem sebe. V 9 třídě jsme spolu chodily, ale pak se po půl roce rozešli(kvůli škole) ale teď jsem v prváku a zjistila jsem že ho pořád miluju, mám u něj ještě šanci??

 6. Markéta |

  Ahoj a co když mám kluka a chci sbalit jeho nej. kámoše? :)

 7. Andreas |

  Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli radíte i klukům? :D:D dík :D

 8. Andreas |

  Markéta -> jsem kluk tak ti odpovím co by se asi stalo.. ty by sis začla z jeho nej. kámošem a on by pak nenáviděl tebe, a aji toho nej, kamoše a ztratit nej.kamoše je nejhorší ale jestli mu chceš takhle ublížit tak si začni tvoje věc…..

 9. Slečna K. |

  Andreas: Určitě se ti můžeme pokusit poradit… Co tě zajímá? :-)

 10. domík |

  hele je mi 11 vždycky se mi líbí kluk kterej je starší o 2o 3 roky STARŠÍ a právě.sem v 6 třídě a líbí se mi 7 nevim přesně kolik mu je ale mam pocit že 13.hraje fotbal mně baví taky ale je to divný aby holka hrála fotbal myslíte že když se ho zeptám o něčem s fotbalu mohlo by se stát že se mu zalíbim ?

 11. Twailat |

  Ahojky chodím do 3.B a miluji áčkaře. A chtěla bych se zeptat jak se mám oblékat a jak ho zbalt.

  Předem děkuji za odpoveď.

 12. Twailat |

  Ahoj dominiko,
  zkus to a uvidíš – za pokus se nic nedá!

 13. didinka |

  Ahoj, dřív jsem chodila s klukem ale on se pak semnou rozešel nevím proč ale jiná holka v tom nebyla. On je o rok starší než já. Dřív jsem ani nevěděla že existuje.Pak když viděl že jsem ve škole na chodbě na topení s jeho kamarádala tak přišel a šel si sednou blýzko vedle mě tak jsme spolu začali chodit ale pak jak jsme se rozešli tak už jsme tam nechodili a ani s jeho kamarádama. Když šel vedle mě třeba na chodbě tak se na mě ani nepodíval.chtěla bych prosím poradit a s tim že bych měla udělat první krok no já jsem stydlivá tak to neudělám i kdybych ráda a on taky neni zrovna moc ukecanej. Prosím poraďte mi. teďkom pude do 9 třídy takže už nemám moc času. Prosím poraďte budu vám moc vděčná :)

 14. Kája |

  Ahoj, znám kluka se kterým chodím do jednoho pěveckého sboru. Je moc hezký a vím že se mu někdo líbí. Moc ráda bych ho nějak oslovila ale bojím se udělat první krok, že by ho to odradilo. Jsem trochu stydlivá. Děkuji za odpověď :)

 15. Slečna K. |

  Pro didinku: Záleží proč jste se rozešli? Jestli tě nechce a není ti schopný to říct ani narovinu do očí, tak ti za to nestojí, ale třeba se jen stydí neví, jak se má chovat a co dělat. Pokud chceš tedy vědět na čem jsi a nechceš se dál trápit, normálně narovinu se ho zeptej, co se stalo a o co mu jde. Nemáš co ztratit :-)

  Pro Káju: Pravda, že kluky může občas odradit, když holka udělá první krok a jeví zájem, protože kluci jsou dobyvatelé a rádi si holku získají sami :-) Pokud se zatím jen o letmé pohledy, dívej se na něj a když se podívá on, usměj se, příště zase rychle sklop oči dolu, někdy se ho letmo dotkni a uvidíš, kam to povede. Když se stále nebude k ničemu mít, oslov ho. Nemusíš hned mluvit o tom, že se ti líbí, ale jen se s ním dej do řeči, dejte si své facebooky nebo si vyměňte čísla a nech tomu volný průběh.

 16. Káťa |

  Ahoj,znám jednoho kluka kterej se mnhou chodí do třídy ale nevím jak ho mám získat protože on o mně má zajem akorát že ma ješte i o jednu holku zajem kterou znam už od školky ale opravdu moc ji nenavydím vždy dostane to co chce co mám dělat ????? :)

 17. NaTTy.Samková |

  Ahojky…Líbí se mi jeden kluk, kterýmu je 11-12 let..Strašně se mi líbí…Pořád se na mě kouká směje se (někdy)…Potřebovala bych radu jak ho příjmout aby mě chtěl nebo aspon jak ho sbalit díky odpísni pls.. co nejdříve díky papa

 18. elísek |

  Ahoj potřebuju radu líbí se mi jedem kluk ze třídy ale nejsem si jistá jestli mě chce poraďte prosím jak ho získám

 19. elísek |

  prosím odepište na e-mail co nejdříve jak mam zbalit kluka 14-15let ze třídy nepoznam jestli se mu líbim tak prosím odepište jak poznam jestli se mu líbim a jak ho zbalim pls dík

 20. Slečna K. |

  NaTTy.Samková: Tak když už se na tebe i on usmívá, je to dobré znamení. Opětuj mu jeho úsměvy. Počkej, co se bude dít a když se nebude k ničemu mít. Můžeš mu třeba pro začátek říct, že se krásně směje. Pokud si netroufáš mu to říct hned do očí, napiš mu to na papírek a pošli mu ho nebo mu ho na dálku ukaž :-)

  elísek: Můžeš začíst stejně jako NaTTy.Samková. Usmívej se na něj. Je to největší zbraň, kterou v tuto chvíli máš. Dívej se na něj. Věnuj mu dlouhý pohled do očí. Uvidíš, jak se zachová. Když se mu budeš líbit, bude tvé úsměvy a pohledy opětovat. Pak už záleží jen na vás, kdo udělá první krok, jestli on nebo budeš muset ty :-)

 21. nell |

  Ahoj strasne se mi libi jeden kluk ze trydy jenze on chodi porád jen s ostatnima klukama a neni nikdy sam a tak mu nemuzu ani nic rict

 22. Kamča |

  Ahoj,potřebovala bych pomoc.
  Mám spolužáka a z ničeho nic sem o něm začla přemýšlet úplně jinak,ale je to takový jak to říct „vtipálek a frajírek dohromady“.Ale teď mě tíží,že nevím jestli se mu líbím a jestli má smysl mu to říct,abych se zbytečně neztrapnila.Potřebuji zapeklitě dobré rady.Předem děkuji za odpověď :-)

 23. růžička |

  potřebuju poradit jak mám zaujmout kluka na facebooku poradte pls

 24. Zuzik* |

  Ahoj, chodím do 8.A a asi před rokem jsem chodila s o rok starším klukem. Rozešli jsme se, ale bavit jsme se nepřestali.Chodili jsme na volejbal, psali přes Fb, usmál se když se na mě podíval.Jenže zničeho nic si mě z Fb blokl přestal chodit na voliš a ani se na mě nepodívá a já nevím proč – holka v tom není. Už mě to nebaví byli jsme super kámoši a ani jsme spolu moc dlouho nechodili. Proste mě ště ta jeho ignorace, ráda bych věděla co má se mnou za problém. Jenže k němu je těžký se dostat a tak se chci zeptat co mám dělat když ani neodpovídá na SMSky a když chci na něj promluvím tak začne couvat..Co mám dělat???

 25. zamilovana holka |

  ahoj libi se mi 1 kluk ale on me nezna jemu 12 a me jen 10 jak ho mam prosim ziskat moc se mi libi :(

 26. Prdelka |

  Ahoj jsem v prváku na střední, je mi 17 let, jsem panna a nikdo mě nechce co mám dělat?

 27. Terka |

  Ahoj mám velkej problem chodila jsem s jednim klukem a potom jsem mu dala kopacky uz ani nevim proc a ja ho ted chci jsme kamaradi obcas ve skole pokecame jo je mi 12 a jemu 13 no a proste ja mu dala najevo jak moc ho chci a on mi ted ani neodepisuje prosim pomoct jak to mam napravit

 28. Kája |

  Ahoj líbí se mi kluk co se mnou chodí do třídy.(11 let)Ale já se líbím jeho nej kámošovi ale ten jeho kámoš mě ne.Mooooc prosím o nejrychlejší radu.

 29. Kája |

  Jo a taky ten můj idol mi vymýšlí bláznivé přezdívky(krákorka,taraska,Star wars atd.).Je to takový vtipálek.Ale bojím se mu to říct že bych se strapnila
  protože se s ním jen tak nedá v pohodě promluvit. :( V hodině se na mě někdy zadívá.Ale stějně si s ničím nejsem jistá.
  Předem děkuji za odpověd.

 30. Lucie |

  Ahoj, už 2 roky jsem zamilovana do jednoho kluka, vídáme se občas, ale vždy když se vidíme tak to mezi náma oboustraně jiskří ! 2x jsem mu řekla že ho mám ráda dá se říct že jsem se mu vyznala a i on sám to ví, ale vždy mě odmitl .. píšeme si, a jiskří to mezi námi máme toho spoustu společného rozumíme si.Naposledy mi řekl že se stále cití jako malej kluk a nechce mi ublizit. Pocházime z jednoho města, ale momentálně bydlíme kazdy v jinem, i tak se vídáme. Strašně ho chci a pořád na něj myslim. Co mám dělat aby už jsme konečně byli spolu?

 31. Izabela |

  Ahoj,chtěla bych se zeptat,jak mam oslovit kluka,kterej se mi hodně líbí.Kámošky potvrdily že po mě kouká,ale to je všechno.Třeba kdybych ho potkala ve družině-oba chodíme pro svoje bráchy,tak řeknu…Čau jdeš taky pro bráchu??on řekne jo ale co potom!? Díky Iza

 32. Andulka |

  Ahoj, jeden kluk ze sedmičky se mi líbí a nevím jak udělat dojem ale 16.5.2013 sem mu dala náramek se srdíčkem.
  tak mi poradte plsss

 33. janulik |

  holky pomoc ……
  jeden kluk z 8.A . se mi hrozně libi je mi 13, ale haček je v tom ze nevim jak ho mam oslovit a kdyz se snazim tak je u nej porad ta jeho parta kluku a bojim se ze bych se nejak strapnila co mam delat……???

 34. lol |

  haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 35. Meggisam |

  Pomoc……
  Líbí se my jeden kluk a pořát se na mě dívá a někdy se i usměje a taky mě provokuje je blísko mé přítnomnosti a upozurnuje na sebe snaží se bít i vtipní odpověz rychle pls pls.

 36. Sabík |

  Ahojky,potřebuju pomoc…jsem v šesté třídě je mi 12 a hrozně se mi líbí jeden kluk z osmičky.Pořád se na mě kouká.hrozně se stydím mu říct že se mi líbí,protože jsou poblíž sedmačky nebo osmačky a já se nechci strapnit.Děkuju za odpověd:))

 37. Andris |

  Ahoj, prvně ti chci říct že píšeš úplně boží články, krátce, výstižně, fakt super :) ;) pak bych měla otázku, líbí se mi jeden borec (mně je 15, jemu 18). Píšeme si spolu přes skype, v tělocvičně (oba chodíme do sokola) se pozdravime, usmejeme se na sebe, ale žádné extra rozhovory. Říkal že bude rád, když dojdu na jednu akci…Už se mě i zeptal kdo se mi líbí, a i já jeho, ale ani jeden z nás se odpovědi nedočkal :P. Nevíš prosimtě co tím vším myslí? Diky za odpověď, Andris :)

 38. Nicoolka |

  Ahoj.:.Libii jsemii jeden kluk pored nanej musim mislet a newim jak seho mam nato zeptat nebo a bych sjistilla jestli se libim ja jemu pls odepiste…:D

 39. Aník |

  Ahoj,dlouho nemám kluka štve me to,možná je to tím že kdiž se na mě kluk koukne tak uhnu pohled jinam i když se mi líbí co mám dělat poraďte prosím

 40. draculaura |

  ahoj mam kluka

 41. draculaura6 |

  ahoj ! libi se mi jeden kluk ,ale nevim jestli me miluje. ale je fakt krasny,sexy,a ma silu,voni,a kamaradi z machrama potrebuji ho sbalit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 42. shakyra |

  ahoj mě miluje každý kluk

 43. Týnka14 |

  Ahoj o podzimkách jsem se seznámila s jedním moc hezkým klukem, bavili jsme se spolu, lehce nenápadně jsme se dotýkali nohama :D, rukama ale jen na chvilku, občas se vídáme na podobných akcí. Ráda bych, aby z to hodle bylo něco víc jen si nejsem jistá že se mu líbím, prosím jak to mám zjistit a předem děkuji za odpověď. :-*

 44. NiKolKa |

  Ahoj Chodim s jednym Klukem ale on jsi porad pise s jinima holkama a pise jim porad a mne to moc stve a kkdis jseho nato zeptam proc jim pise povi mi ze pri to jsou jenom psanicka a ze miluje jenom mne my kamaradi mi rikaj ad se snim rozejdu ze nevi koho chce a ja vaham vaham co mislis co mam udelat mam se snim rozejit prosimmm porad my :( Dekuju ti predem

 45. fuckk |

  proc nikomu neodepisujes naco to kurvaa mas a bis jim poradilla

 46. Simče |

  Ahoj!
  Jsem z šesté třídy a líbý se mi osmák. Bohužel ho neznám úplně ale jak ho někdy potkávám tak mi připadá sympatickej. Díval se mi jednou do očí, ale nevím jestli se s ním něco stalo…… Chci být s ním ale bohužel nevím jak. Moc prosím o radu.
  Děkuji

 47. Tereza |

  líbí se mi jeden kluk!(STRASNE MOC!!!!!)Ja chodím do 6.B a on do 6 C.Chodíme spolu do skupiny na anglictinu.Místo abych poslouchala ucitelky vyklad koukam na neho.On se obcas taky koukne .myslíte ze ho mam oslovit nebo do nej treba strcit nebo tak neco?
  Ma to cenu?
  děkuji předem za odpovedi :D

 48. veronika |

  ahoj moc bych prosila poradte mi ja sem se zamilovala do kluka a nevim jestli me miluje

 49. Ada Wong |

  Ahoj, chtela bych se podelit o svuj LOVE PRIBEH uzij te si ho. Jednou jsme byli na nejakem Renakonu (nebo jak se to jmenovalo). Na papir jsme meli ( cela trida co sedela v kruhu) napsat ne co pekneho kazdemu cloveku ze tridy. Kdyz jsem byla u papiru meho idola tak jsem mu tam neco napsala a konec <3 . Ale co se nestalo po prichodu do skoly jsme si navzajem cetli, meli jsme zrovna 8hodin tak jsme prisli konec pate hodiny a sli jsme ven. Prisla jsem ke svym nejkamoskam a jedna z mych nej kamosek tam mela napsano od meho idola (docela skrabe tak jsem jeho pismo poznala hned :-) ) "Z LASKY" kdyz jsem to uvidela malem jsem se rozbrecela :'(. Potom jsme z volne hodiny dosli do skoly. Meli jsme deset minut a tak jsem si polozila hlavu na lavici a tvarila jsem se smutne ( taky jsem byla a dost ;_; ) a ON ke mne prisel a zeptal se me co se mi deje , posadil se vedle me ale ja nereagovala , tak se zeptal kamosky co sedi za mnou v lavici. Ptal se ji co mi udelaly a ona ze nic . Ale o te prestavce kluci poustely petardy a vsecko takove. Takova ta BANDA kluku co je v kazde tride, a zkoumali kdo je jeste videl a ja byla posledni ktere se ptaly. Ruply mi nervy a utekla ze tridy. Vsechny kamosky me uklidnovaly ale ja nic. Od te doby uplynulo nekolik tydnu anejak se to dostalo do celicke tridy vsichni vedeli kdo se mi libi. Bylo to pro mne tak trapne. Dalsi den jsem se dovedela od te kamosky co sedela za mnou v lavici ze mu to rekla ze se mi libi cely den byl znova zkazeny ale porad za mnou chodil a ptal se mne co se mi deje. Snim jsem si vzdyky povidala o videohrach na pocitac na PS3 atd… Dalsi dny se semnou nebavil myslela jsem ze je to ztracene ale potom se semonuo zacal bavit o vsem a byl hodnejsi a hodnejsi tak a to je zatim vse co tak se stalo. Ale leze mi do toho kamoska :-)
  PS: dozvedela jsem se ze to nenapsal on :-)
  Doufam ze se vam muj true love story libil a preji vsem aby se vam vsem neco jako toto vyresilo
  AHOJ :-)

 50. vinckr |

  libi se mi jeden kluk a potrebuji poradit ale vubec nevim jak se mam pred nim chovat pokazde co ho vydim s cervenam ja vim je to trapne ale bohuzel bojim se mu to rict ze se mi liby a proto bych potrebovala nejak pomoct :/ :(

 51. klarinet |

  moc dobry rady doufam ze mi pomohou diky a libi se mi jeden kluk ze tridy jmenuje se misa a je velmi hezky a hodny ale nikdy je moc drsnej a naštve se na me a ještě ma problemi se sluchem ale to nevadi me se libi i tak je nej nej nej miluju ho ale když se na neho podivam dela ksichty ale když se na me koukne stidim stidim se ho moc moc bych chtěla s nim chodit ale je problém ze ma asi holku tak zatím cau

 52. Nikolka |

  Ahoj Chodim s jednym Klukem ale on jsi porad pise s jinima holkama a pise jim porad a mne to moc stve a kkdis jseho nato zeptam proc jim pise povi mi ze pri to jsou jenom psanicka a ze miluje jenom mne my kamaradi mi rikaj ad se snim rozejdu ze nevi koho chce a ja vaham vaham co mislis co mam udelat mam se snim rozejit prosimmm porad my :( Dekuju ti predem
  a co nejdriv by to slo dekuju :*

 53. Nicky |

  ahoj,je mi 11 let a líbí se mi asi tak 3 kluci z naší třídy,ale oni nevěděj ani že existuju a navíc jsem stydlivá,předem děkuje za odpověď.

 54. pikola |

  Ahoj ja jsem nikca a je ,i 12 let np takhle chtela jsem rict ue se mi libi 2 kluci z nasi tridy a nevim jak na ne mam promluvit tak jsem se chtela zeptat co jim tak asi m.am rict budu rada kdyz mi nekdo napise

 55. Jablíčko |

  Ahoj líbí se mi jeden kluk který chodí do 9 třídy a já chodím do 6 už je konec školního roku a já se bojím že ho už nikdy neuvidím. Ale někdy se mi podívá do očí a usměje se a občas do sebe narazíme ale ne jako tak jak kluci se perou, no jak to napsat tak lehce jako kdyby to mělo něco znamenat ale pořád za ním chodí jeho spolužačka a jedna holka z osmičky a tak nevím jestli s tou jednou z nich chodí nebo ne a ani nevím jestli má holku jinou než ty dvě. A hrozně moc ho miluji ale nevím jestli bych se mu líbila proto že mě je 12 a jemu asi 15 nebo možná i 16.
  Ale díky předem za odpověd!!!!! :* ;)

 56. Mari |

  JABLÍČKO: Asi tě chápu. No zkus mu třeba říct až ho potkas ahoj, nebo cau a jestli ti odpovi tak to je prece super. Zkus s nem jit treba ze skoly ( kdyz pujde sam) a rekni treba zes cekala na kamosku ale ta ma treba o hodinu vic, nebo krouzek a ze se ti na ni nechce tak dlouho cekat tak bez s njm :) ;) a na neco se ho zeptej. ( te neco napadne, treba kam pujde na skolu a tak…:) a trochu usmevu…:)) Nebo si s nim pis pres facebook…myslim ze te uz neco napadne nebo ho :)

 57. Terísek007 |

  ahoj kamaradka se ptala kamose jestli se mu libim a on rekl ne. A.le ze ta kamaradka trochu co stim mam delat. Ten kluk semi libi a prave se rozesel se svoji holkou prosim pomoct

Napiš svůj názor